Varlık Bütünlük Yönetimi

Varlık Bütünlük Yönetimi sistemi, tesis içinde tüm riskli varlıkların öngörülen ve gerekli işlevlerini verimli, etkili ve sağlıklı bir şekilde yerine getirmesini sağlamaktadır. Bu sayede tesis, insan ve çevre korunmakta, riskler minimalize edilmektedir. AVESKON olarak kullandığımız Varlık Bütünlük Dijital platformlar ve yazılımlar sayesinde sistem kurulumu faaliyetlerimiz günümüz dijital dönüşüm stratejilerine paralel olarak yürütülmektedir. Petrol ve Kimya sektörlerindeki tecrübemiz, varlıklarınızın güvenli ve güvenilir şekilde çalışmasını sağlamak için özel olarak tasarlanmış kullanıdığımız yazılımlar sayesinde en AVESKON diğer hizmet sağlayacılarından ayrılmaktadır.Mühendislik

Mühendislik

Mühendislik

AVESKON yurtiçi ve yurtdışı farklı sektördeki müşterilere mühendislik ve danışmanlık hizmeti sunar. Aveskon tüm mühendislik faaliyetleri ile tesislerdeki verimliliği, güvenliği en üst düzeye çıkarır; operasyonel maliyetleri, riskleri ve kayıpları en aza indirir.

Bakım ve kontrol konularındaki tecrübelerimizi mühendislik aşamasında kullanarak klasik mühendislik yaklaşımlarından farklı bir bakış açısı ile hizmet sunuyoruz.

Bütünlük hizmetlerimiz ile imalat aşamasındaki ya da operasyondaki ekipmanların durum kontrollerini ve bazı özel analizlerini yaparak güvenilir ve sağlıklı bir şekilde çalışmalarına yardımcı oluyoruz.

AVESKON olarak depolama tankları, basınçlı kaplar, boru hatları ve proses koruyucu ekipmanlar dahil olmak üzere birçok endüstriyel ekipman için bütünlük faaliyetlerini tecrübeli ve sertifikalı uzmanlarımız ile yürütüyoruz.

Bütünlük

Bütünlük

Bakım

Bakım

Bakım

Uzmanlık alanımıza giren tesis ve ekipmanların bakım faaliyetlerini tecrübeli ve konusunda uzman mühendisler ile yürütüyor, tesis sahiplerine maliyet konusunda avantaj sağlıyoruz. Bakım faaliyetlerimiz arasından yer alan revizyon çalışmalarını da gerekli mühendislik altyapısını oluşturarak gerçekleştiriyoruz. Saha bakım faaliyetleri dışında bakım planlama, gap analizleri, bakım stratejileri geliştirilmesi ve sistem kurulumu gibi danışmanlık hizmetlerimiz de yine bu hizmet altında sunulmaktadır.

Bütünleşik hizmetlerimiz sunduğumuz hizmetlerin bütününün yer aldığı hizmet kollarıdır. Tüm departmanlarımızın katılımı ile müşterilerimize sunduğumuz bu hizmet ile, birçok faaliyetin tek firma üzerinden yürütülmesi sağlanmakta ve süreç içerisinde oluşabilecek kopukluklar ve operasyonel sıkıntıların önüne geçilmektedir. Bu hizmet ana kolu içerisinde saha ve ofis çalışması gerektiren ve firmalara maddi ve güvenilirlik anlamında katma değer sağlayan birçok alt hizmet yer almaktadır.

Bütünleşik Hizmetler

Bütünleşik Hizmetler

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Güvenilirlik

Birçok tesis yöneticisi tasarım aşamasında ortaya atılan beklentilerin karşılanacağını umar; ancak çok az tesis sahibi sorunsuz ve güvenilir bir tesise kavuşur. Yıllar geçtikçe ekipmanlar korozyon ve mekanik zorlanmalardan dolayı eskir ya da kullanılamaz hale gelir. AVESKON güvenilirlik hizmetlerimi ile ekipmanların ve tesisin güvenilirliğini korur; tesis sahiplerinin kayıpsız olarak işletmeye devam etmelerini sağlar.

Lokasyon

Alikahya Fatih Mahallesi Sarı Leylak Sokak
No:1 Ekşi İş Merkezi, Kat: 2 No: 104 İzmit / KOCAELİ

Aveskon

T+90 216 999 79 49
F+90 216 345 02 66

Aveskon

info@aveskon.com
info@aveskontraining.com