ANAGOLD RBI EĞİTİMLERİ

ANAGOLD firmasının altınmadeni tesislerinde yeralan bakım ve kontrol ekiplerine API 580 & 581 referans alınarak RBI eğitimleri düzenlenmiştir. Eğitimde teorik bilgilere ek olarak yazılım aracılığı ile pratik analizler ve değerlendirmeler de yapılmıştır.

TOROS TARIM RCM RBI HAZOP EĞİTİMİ

Toros Tarım, Samsun Adana ve Mersin Tesislerinde RCM, RBI ve HAZOP eğitimleri verilmiştir. 

RCM RBI ÇALIŞTAYLARI

RCM RBI Çalıştayları ile sektörün öncü firmalarına RCM "Güvenilirlik Merkezli Bakım" ve RBI "Risk Tabanlı Kontrol"  yaklaşımlarına ait teorik eğitimleri ve vaka analizleri ile pratik eğitimleri verilmiştir.

EWE-BASINÇLI KAP TASARIM EĞİTİMİ

Gedik tarafından düzenlenen EWE Kaynak Mühendisliği eğitimleri kapsaımda Basınçlı Kap tasarımı eğitimleri verilmektedir.

ETİ BAKIR API EĞİTİMLERİ

Eti Bakır Marding Mazıdağ tesislerinde bakım ve kontrol ekiplerine API 653 , API 570 ve API 510 standartları konusunda bilgilendirme eğitimleri düzenlenmiştir.

SHELL API 653 EĞİTİMLERİ

Shell Madeni yağ tesislerinde API 653 Depolama Tankı bakım ve kontrol faaliyetleri konusunda teorik ve uygulamalı eğitim düzenlenmiştir.

AVESKON Merkez RBI Eğitimlerinin Verilmesi

Merkez ofisimizde geniş katılımlı statik ekipmanlarda ve boru hatlarında bakım stratejilerinin geliştirilmesi ve uygulanması konusunda API 580 ve 581 yazılı dokumanlarına uygun eğitim verilmiştir.

MASTER BUILDERS API EĞİTİMLERİ

Master Builders Gebze tesislerinde  API 653, API 510 & API 570 standartları  konusunda teorik ve uygulamalı eğitim düzenlenmiştir.

Lokasyon

Alikahya Fatih Mahallesi Sarı Leylak Sokak
No:1 Ekşi İş Merkezi, Kat: 2 No: 104 İzmit / KOCAELİ

Aveskon

T+90 216 999 79 49
F+90 216 345 02 66

Aveskon

info@aveskon.com
info@aveskontraining.com