VARLIKLARINIZ,

UZMANLIĞIMIZ

AVESKON endüstriyel tesislere mühendislik ve bakım alanlarında hizmet veren, alanında uzmanlaşmış bir firmadır. Konusundaki bilgi ve birikimi, teknolojik alt yapısı ile Kimya, Rafineri, Petrokimya, Enerji, Maden sektörlerine katma değer sağlayan hizmetler sunmaktadır.

2014 yılında kurulmuş olan AVESKON, kısa zamanda ülkemizde faaliyet gösteren proses sahibi birçok endüstriyel tesise ulaşmış, proses güvenliği, mühendisli ve bakım alanlarında hizmetler sunmuştur.Kurulduğumuz günden bugüne önemli ve prestijli projelere imza atan firmamızın başarısındaki en önemli unsurlardan biri verdiğimiz hizmetlerin ulusal ve uluslararası standartlara uygun ve müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde olmasıdır.Avrupa menşili partnerleri ve kendi yaratmış olduğu yazılımlar ile özellikle bakım ve varlık bütünlük konularında tesislerdeki bakım sürecine destek olmaktadır.

AVESKON olarak hedefimiz kimya, petrokimya, petrol ve gaz, enerji sektörleri başta olmak üzere tüm tehlikeli proses ihtiva eden tüm tesislerde özel uzmanlık gerektiren projelere, teknolojik ve yazılımsal altyapımız ile yenilikçi ve maliyet avantajı sağlayacak mühendislik, bakım onarım hizmetleri sunmaktır.  

 

Vizyonumuz

Benimsediği kaliteli, yenilikçi, güvenilir ve çözüm odaklı hizmet anlayışıyla; kendini sürekli geliştiren, iş ve işçi sağlını prensip edinmiş, yurtiçi ve yurtdışı projelerde sektörünün öncü firmalarından biri olmak

Misyonumuz

Deneyim ve bilgi birikimimizi uluslararası kalite anlayışıyla birleştirerek, müşterilerimize ekonomik, güvenilir ve zamanında hizmet vermek, onların çözüm ortağı olmaktır

Lokasyon

Alikahya Fatih Mahallesi Sarı Leylak Sokak
No:1 Ekşi İş Merkezi, Kat: 2 No: 104 İzmit / KOCAELİ

Aveskon

T+90 216 999 79 49
F+90 216 345 02 66

Aveskon

info@aveskon.com
info@aveskontraining.com